| Anamaria1112 a întrebat:

Buna, acum câteva zile mi-am pus gene fir cu fir și ma înțeapă pleoapele de la ochi, nu suport sa ating genele, de la ce o fi? De la lipici? Sau ca sunt eu sensibilă e normal sa ma doară?

2 răspunsuri:
| 1997onur a răspuns:

Va distrugeți adevărat frumusețe cu toate prostile pe care le puneți pe față apoi tot voi va plângeți de ce ma doare ochiul de ce ma doare nu stiu ce pai uite de ce sunt este evident poti rămâne fara vedere din cauza la asa ceva treaba ta tu stii cei mai bine pentru tine mai departe e alegerea ta

| Corina64 a răspuns:

E posibil sa ai o alergie la produsele folosite, nu e tocmai normal pentru ca poți dezvolta o infecție destul de urâta. Ai mai multă grija data viitoare unde îți pui genele și pa modul de lucru al domnișoarei care pune genele.