| Heartless a întrebat:

Buna all, am pielea alba si as vrea sa imi arate pielea mult mai inchisa la culoare fara sa merg la solar. Daca mi-as cumpara fond de ten mai inchis la culoare si mas da peste tot mi-ar face pielea mai inchisa si s-ar vedea ca si cum ar fi "culoarea pielii mele"nu?
V-as mai ruga daca imi puteti da vreun site de unde as putea sa comand un fond de ten bun pentru ca dureaza mult pana reprezentantul pune comanda la avon sau oriflame si pana ajunge.
Multumesc, dau fundita happy

Răspuns Câştigător
| PureEvil a răspuns:

Auto bronzant este solutia! Nu, fond de ten, nu va merge, te vei murdari pe haine...

5 răspunsuri:
| mmeee79 a răspuns:

Buna.Eu zic ca mai bine iti cumperi perle bronzante.eu am de la avon si sunt f bune.Toata lumea ma intreaba.: Ai fost la solar? laughing
Deci sunt chiar f bune si nu sunt scumpe happy

| deedee_3754 a răspuns:

Pai daca e toamna sau iarna poti sa te faci pe fata cu fond de ten, gat si maini daca vrei sa arate ca este culoarea pielii talewinking

| MiCuLuTsA a răspuns:

In nici un caz...eu folosesc crema autobronzanta de la nivea este buna dar trebuie sa te faci in fiecare zi dureaza cam o saptamana de fapt scrie pe el nu este scump in jur de 20 lei eu ma fac cu el dupa baie si inainte sa te imbraci trebuie sa intre bine in piele til recomand. fundita ceva?happy pup

| SkittlesS a răspuns:

Nu te sfatuiesc daca te uzi aiaiaia

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Niste crema de ghete.saaauuuu,niste zeama de nuci.de coaja de nuca verde.vei fi cea mai creola tare din parcare.naturela.