| yonel321 a întrebat:

Buna all.sunt baiat am 14ani.acum 2 saptamani mi-au aparut niste cosuri pe fata. le-am spart, pentru ca erau mari.si acum mi-a ramas niste semne punctulete rosii. vreau sa-mi dati niste metode naturaliste de a scapa de aceste semne.de exemplu:daca pun miere pe acele semne.imi trec? daca nu, dati-mi voi niste metode naturale.

1 răspuns:
| genutzz a răspuns:

Buna du-te in mall sau in kaufland si gasesti intr-o sticluta de 200ml Clean&Clear e foarte bun pentru cosuri trece orice pata si orice cos e doar 15 lei