| Ralukutza96 a întrebat:

Am 16 ani, inaltime 1, 68 si 46 kg crying Cum pot sa ma mai ingras? Vreau sa ajung la minim 50 kg. Si nu vreau raspunsuri gen "fast-food" pentru k nu mananc porcariile alea. Vreau sa ma ingras nu sa ajung la spitalwinking

2 răspunsuri:
| didi12 a răspuns:

Colege de suferinta? Daaa.laughing
Pana acum vreo luna, ziceam ca ma simt bine asa cum sunt si cine nu ma place asa cum sunt, sa nu se uite.Insa,mi-am cam schimbat opinia in ultime vreme.Adica am ajuns la concluzia ca sunt chiar slaba, si vreo 3 kg n-ar strica sa mai pun pe mine.
M-am tot gandit ce sa fac.Ce vorbesti, frate, nu-s eu genul sa mananc ca sparta.Mie cateodata mi si lene sa ma duc sa mananc.laughing
Insa, m-am ambitionat, ca sa zic asa.Incerc sa mananc cat mai mult si mai ales, multa paine.Am auzit ca ingrasa, asa ca.n-am nimic de pierdut daca in loc de o felie mananc doua.happy
Altceva, ar trebui sa-ti faci un program.Adica sa ai 3 mese principale, si atunci sa mananci calumea.Eu,de exemplu, mananc putin si des.Si asta clar nu e prea bine.
Daca reusesti cumva sa mai pui cateva kg pe tine, anunta-ma.hee hee

| Iama a răspuns:

Inceatca sa te apuci de sala si o alimentatie sanatoasa...Asa o sa faci muschi care e frumos si o sa iei si cateva kgwinking