| andrada_3947 a întrebat:

Buna happy am 16 ani si vreau sa stiu ce s-ar intampla dk miash face de 2 ori intr-o saptamana vreo 3 masti diferite.
de ex. una miash faceo luni si miercuri, cealalta marti si vineri si ultima masca marti si sambata. merge? dk ii una pentru ten ca sa fie mai mai inchis cu morcov si smantana si celelalte sunt pentru curatarea tenului: una e din miere cu aspirinsa si cealalta masca din albus si galbenus?

4 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Ai pierde mult timp inutil. Ai 16 ani, ar trebui sa profiti de frumusetea naturala a tenului tau tanar, nu sa-l agresezi aiurea.

| 10011993 a răspuns:

Eu cred ca mstile au efecte binefice indiferent de perioada cand le folosesti, insa medicii dermatologi le recomanda o singura data pe saptamana!:* baftawinking

| DaRlInGiLuSiOnS a răspuns:

Nu are nimic dimpotriva dar cu aspirina ti-as sugera so folosesti o singura data ca nu e buna folosita in exceshappy

| andrada_3947 explică:

Si daca mi-as face de ex. saptamana asta o masca si saptamana viitoare alt fel de masca? big grin