| anonim_4396 a întrebat:

am 9 ani si vreau sa stiu ce se mai poarta. Se poarta pantaloni scurti de blug, vara? Dar pot sa port o bluza galbena cu pantaloni roz? Si se potriveste galbenul cu portocaliul? dar cum sa-l pun? portocaliu si galben sau invers? sau aa... scuze m-am lasat la vorbe daca aveti idei si gusturi spuneti-mi va rog mult! Va pup! Multumesc anticipat!

9 răspunsuri:
| Biby a răspuns:

Ai 9 ani si te intereseaza deja moda?straight face

Janina
| Janina a răspuns:

Nu suport combinatia de galben cu portocaliu... e cea mai horror
sau niciodata roz cu rosu
sau mai stiu eu ce ciudatenii

merge mov cu galben
albastru cu galben
verde crud cu roz
verde si galben
rosu si alb

| Farcas a răspuns:

Galben cu portocaliu, nu merge! Dar de ce vrei neaparat sa te imbraci,, la moda,,? Sunt alte fete care nici la 18 ani nu se imbraca,, la moda,, tu la 9 ani de ce ai faceo? Eu zic mai bine te imbraci cum iti place, nu te lua dupa moda. Dar daca vrei neaparat, iti zic un lucru vara asta se poarta mult albastru

| Farcas a răspuns:

@dienutzaaa Da! Se poarta albastru tectonik si inca foarte multbig grin Am vazut si eu prin revistehappy

| mada_5987 a răspuns:

Tu esti clasa a 2:d...eu mergeam in vacante la bunici la varsta ta, nici vorba de asa ceva.

| Jonsdottir a răspuns:

La 9 ani vrei sa fi la moda? uite care e chestia, cam pana la varsta de 16-17 ani na iti sta bine imbracata in niste tipare pe care uni creatori le fac.eu fac modeling de cand eram si eu de varsta ta si acum am 15 ani si nu am prezentat niciodata haine, dar o prietena de-a mea care are 17 ani le prezinta cam de un an jumatate, deci sfatul meu este sa te imbraci cum vrei dar ai grija cum combi culorile, adica nu poti purta rosu cu portocalui, galben cu verge, mov cu bej

| miha1984ingerash a răspuns:

Oricum cred ca la varsta de 9 ani inca mai decide mama cu ce te imbraci si cum te imbraci.galben cu portocaliu merge, dar roz cu galben...hmmmm...nu prea

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Eu zic sa nu combini o culoare mai aprinsa cu una stinsa happy(adica galben cu oranj ) acum ca'i vara poti purta blugi scurti si fuste cu diferite maieuri mai lungi sau mai scurte la niste blugi scurti ar merge un maieu roz mai lungutz... mult succeswinking.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

@timea se poarta albastru? eu stiam ca mov laughing.