| oElisabeth a întrebat:

Buna! Am comandat un corector de la avon si trebuie sa ajunga. Fetelor, ati folosit? E bun? Ascunde imperfectiunile, eventual cosurile? Mersi `!

Răspuns Câştigător
| ...:::My\Tears/Run\Black:::... a răspuns:

Eu am folosit si mi se pare de-a dreptul bestial.
Am o problema cu cosurile, dar folosesc corectorul de la avon si mi le astupa imediat.
Zici ca nici nu am cosuri :]]

5 răspunsuri:
| aangelia a răspuns:

Da.am folosit odata.
da` acum folosesc de la oriflame :X de la visions. e mai bun asta

| vampiressa a răspuns:

Da.este bun.acopera.dar cel mai bine ar fi sa te dai seara cand te pui sa dormi.intro cantitate mai mare.ptr ca iti usuca foarte bine cosurile.si scapi foarte repede de ele.winking

| pinkys a răspuns:

Daca vrei ceva de calitate lasa chestiile care ti se par ieftine. nu sunt wow. mai bine iti iei un corector de la x-factor sau maybelline si daca te tine buzunarul incearca de la dior, sunt genialewinking

| Tibyarad a răspuns:

Sora mea foloseste si sa stii ca e bun, sunt baiat si m-am dat si eu si e super, astupa toate punctele.happy

| vampiregirl a răspuns:

Da... le astupa dar mie imi place ca le usucabig grin