| annk_6204 a întrebat:

Am cumparat o camasa in carouri ca aceasta http://www.google.ro/......tp?/imgres r:4, s:0 dar numai ca este mov mai inchis.As vrea sa o port de Paste cu o curea lata si sa port niste jeans gri.Si la incaltaminte nu stiu ce sa`mi iau.Adica o pereche de balerini sau bascheti[sau altceva]. Astept sugestiile voastre si o sa dau Funda:*!

Răspuns Câştigător
| ღβ3b3LuSa a răspuns:

Buna!
Este foarte misto camasa.
Pai porti sa porti si ca in poza cizme dar nu prea mai este timpul de ele.
Balerinii ar arata super, si daca vrei sa porti si cureaua cu siguranta se potrivesc balerinii.
Dar daca vrei sa porti baschetii nu trebuie sa iti mai pui cureaua.
Sper ca am ajutat:*

8 răspunsuri:
| Lora a răspuns:

Cizmulite ca si tipa din fotografie

| BruneTTe a răspuns:

Balerini neaparat. Daca ai curea.
Daca renunti la curea, iti poti lua ceva mai sport. Dar e mai frumos cu balerini + ca o sa fie si cald.

| Anche a răspuns:

Daca vrei sa porti bascheti atunci poarta camasa descheiata cu un top negru dedesubt! daca vrei sa porti camasa cum o poarta taylor atunci ti-as recomanda niste balerini sau niste panofi asemanatori balerinilor dar cu o bereta! ar merge si niste cizme negre de vara!(cu gauri)! cizmele ar putea fi chic si negre cum am spus! sper ca te-am ajutat! succes! fundita?:*

| Mwha a răspuns:

Cred ca cizme negre ca si in imagine...

| SweetAnna a răspuns:

Cred ca ar merge cizme albe UGG ''crosetate''... fundita? Plzz

| maricica003 a răspuns:

Parerea mea ar fi ca sa-ti alegi niste balerini mov ...Acesti balerini vor arata frumusetea piciorului tau si a intregului corp...iar in loc de curea lata ar fi mai bine o curea impletita in combinatie cu hainele. Funda?

| glossygrl a răspuns:

Eu ti-as recomanda sa renunti la centura si sa ii iei o pereche funky de tenesi(bascheti)...
fundita?

| Alejandra_4382 a răspuns:

E foarte buna combinatia pana acum:X
Ai putea sa iei balerini sau tenesi cum ai zis depinde care iti plac mai mult, adica daca esti genul mai funky sa iei tenesii sau daca esti ceva mai eleganta sa iei balerinii.Asa,balerinii sau tenesii ii poti asorta cu cureaua care ar trebui sa fie de culoare neagra, Adica sa iei balerinii/tenesii de culoare neagra, iar cureaua tot neagra.Plus niste accesorii discrete, vei arat minunat.Bafta!:* sper ca te-am ajutatwinking
fundita?big grinlove struck