| AndyNyappy5 a întrebat:

am descoperit de curand un model mai frumos de cizme uggs, cele classic cardy. as vrea sa stiu unde pot gasi in ploiesti. cred ca as putea la balif, dar intrebarea ar fi: cam cat costa o pereche de astfel de cizme originale si cat cele fake? si pe cele fake pe unde le-as putea gasi? acest model, nu celelalte.big grin

Răspuns Câştigător
| PhotoIsMyLife a răspuns:

Bună!
Cele fake costă 50-100 lei, iar cele originale 100-300 lei.
Te sfătuiesc să-ți cumperi originale, cele fake îți strică piciorul, și te țin doar câteva luni, iar cele originale te țin ani buni, sunt comode, călduroase, și la modă!
Poți găsi prim mall-uri.
Baftă!

2 răspunsuri:
| TwixulDrept a răspuns:

Cizmele UGG, cele originale sunt scumpu vreo 200 de euro... cele fake sunt intre 40-100 lei.Eu sunt din bucuresti si am vaqzut classic cardy la 45 lei :d

| zarulzarulcs a răspuns:

Posibil la balif si eu locuiesc tot in ploiesti.sigur trebuie sa gasesti la balif dar faza e ca lasa de dorit posibil sa fie scumpa. oricum vezi tu salut