| anonim_4396 a întrebat:

Buna am doar 14 ani si am pe frunte 2 linii.
Sunt riduri oare?
crying(((((((
Nu vreau asa cvaaacrying
Cum as putea scapa de ele?crying(
S-au facut oare de la produsele care le folosesc pentru cosuri?sad.(nu folosesc creme.doar lotiuni.si masti naturale cu argila. aaa si mibazonbig grin.)

2 răspunsuri:
| deli02 a răspuns:

Poate sunt riduri de expresie.Nu are rost sa iti faci griji, este normal sa apara.Nu cred ca are legatura cu produsele pentru cosuri, dar eu oricum iti recomand sa nu iti aplici mibazonul pe toata fata, ci doar pe cosuri.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Ai auzit de riduri de expresie? nu au legatura cu ridurile de batranete...si le are oricine daca se stramba mai ales la soarelaughing