| Lungu_Jasmina_1993 a întrebat:

am gasit un site cu Pantofi de dama http://www.superredus.ro si am comanda de ca ei dar imi sunt mici si mi-au spus sa ii inapoiez si ei imi trimit o alta marime, ore mai primesc inapoi ceva?

1 răspuns:
caramela
| caramela a răspuns:

Bunahappy
Ai incercat sa suni si sa vorbesti cu ei?
Eu asa am procedat, dar la o alta firma, am comandat si imi erau mici, am sunat si le-am explicat situatia, am cerut un numar mai mare si in momentul in care mi-a adus numarul dorit, am returnat coletul curieratului...
Incearca.
O zi buna happy