| AnnaMariiaCecilia58 a întrebat:

Am nevoie de ajutor luni, adica azi, am jn concurs de cantat in saptamana asta altfel si nu stiu deloc cum sa ma imbrac.

3 răspunsuri:
| Aberdeen a răspuns:

Dacă ai un concurs, în nici într-un caz nu ți-aș recomanda să te duci în niște blugi rupți în genunchi! O cămașă drăguță, care îți place, o fustă sau niște pantaloni, etc.

| Oana_Georgiana_1972 a răspuns:

-Daca este cald poti sa iti iei o rochita, un dres, pantofiori sau balerini, si un pulover pentru ca dimineata este putin frig.
-Daca este frig poti sa iti iei niste blugi, o bluza cu maneca lunga, ghete, si o geaca... Depinde cum este vremea

| marialuciana a răspuns:

Depinde ce piesa ai
Dar eu as opta pentru o pereche de blugi negri rupti in genunchi un tricou alb si o geaca de blugi