| andreeaaa1 a întrebat:

Am nevoie de ajutor urgent.TRebuie sa plec la scoala si nu stiutiu cum sa imi prind parul in afara de vesnica coada de cal.Am parul tuns in scari si este putin mai lung de umeri. fundita

6 răspunsuri:
| Gentiana a răspuns:

Buna!
L-ai putea lasa desprins, in vant.
Incearca si de aici:http://www.divahair.ro/15-22_ani/6_variante_de_coafuri_rapide_pentru_scoala
Daca ai Glamurettes, il poti prinde in multe multe feluri.
Fa-ti codita ''stil spic''.
Sau 2 codite.Succes!

| Anca15 a răspuns:

Pai ti l-ai putea lasa neprins
sau poti sa iti faci doar coada impletita
sau 2 cozi
fundita?

| florinsandu a răspuns:

Incearca modelul palmier,

| Andreea_6958 a răspuns:

Pai ai putea sa ti'l lasi neprins
fa-ti'l cu placa, indreapta'lhappy
sau in caz daca ai breton, pride'ti bretonul cu o agrafatongue

| xPiSyKu a răspuns:

Paithinking pur si simplu daca nuh e drept ai putea sa tzil indreptzi thinking sau sa-ti faci bretonul drept si in spate niste carliontzithinking vezi si uh, mai cauta pe net sau in reviste:*succes