| RarityCRT a întrebat:

am nevoie de mare ajutor!
Deci, sa incepem cu inceputul:
am parul natural blond inchis spre saten deschis... iar din cauza trend-urilor. mi-a venit in cap prostia sa imi fac varfuri roscate.
bun, zis si facut. mi le-am facut cu nuantator de la garnier. nu imi aduc aminte care era [stiu ca avea niste fructe pe el].
acum. dupa gura lumii am decis sa ma vopsesc blonda [foarte deschis. dar nu mi-a iesit exact cum voiam din cauza faptului ca am crezut ca am parul mai inchis]
Acum am radacinile mult prea blonde. si varfurile roscate. si nu imi place deloc!
[m-am facut cu palette mousse color. nuanta 2000 ultra blond]
Ce vopsea imi recomandati pentru a putea ajunge din nou la culoarea mea naturala sau ceva apropiat de ea? :(
adica aproximativ asa. http://www.fpeople.ro/media/articole/2013/03/inchis-andr eea-diaconu.jpg

Răspuns Câştigător
| Bondarel99 a răspuns:

Un saten mediu si cu timpul se va duce din culoare si va ramane un saten deschis spre blond exact cum aveai tu...dar la varfuri e posibil sa ramana niste reflexii roscate.

2 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Pentru ca parul tau sa fie cat de cat intr o culoare ar trebui sa te faci cu o nuanta mai inchisa(un blond inchis)si nici asa nu i exclus sa se mai observe roscatul

| ShockDoctrine a răspuns:

Http://www.syoss.ro/......tator.html

Gasesti in kaufland/real, costa 22 de lei.
Este foarte buna-eu ma vopsesc roscat si chiar rezista culoarea.
+ ca nu are amoniac si nu afecteaza parul mult :*