| daniellla a întrebat:

am nevoie de niste pareri. Vreau sa imbrac tinuta aceasta dar nu stiu daca chiar se potrivesc intre ele hainelethinking deci, am o pereche de pantaloni scurti negri, eleganti cu talie inalta din raiat, si as vrea sa ii port cu ciorapi colorati, cu flori, predomina bleu marin.Si cu bluza cu nasturei si cizme inaltute, cu niste lanturi(stil rock asa). Este prea incarcat? Multumesc anticipat de pareri:*

Răspuns Câştigător
| georgy39 a răspuns:

Da,este cam incarcata tinuta, ai putea sa renunti la ciorapii cu flori. Sper ca te-am ajutat :d fundita?

4 răspunsuri:
| Ririru a răspuns:

Fara dres cu flori si e perfect :*

| LadyGA a răspuns:

Buna! la pantaloni eleganti, nu merg ciorapii colorati cu flori. daca erau colorati, simpli, era altceva. e mult prea incarcat si flori si lanturi. nu se potrivesc lanturile, stil rock, cu florile. sper ca am fost de folos.

| FunnyMoment a răspuns:

Mie una mi se pare ok, avand in vedere ca si eu sunt rockerita.Totusi intr-adevar e cam incarcata.Ai putea sa iti iei ciorapi colorati simpli si sa compensezi cu niste insigne, bratari etc.>big grin

| MămăligăCuMuștar a răspuns:

Este prea încărcat! Ia-ți pantaloni scurți de raiat și niște balerini!
Oana♥