| ZuZuAleX a întrebat:

Am o caciulita care e dintr-un material aseanator cu lana si azi la scoala mi-au luat-o baietii si mi-au largit-o rau de tot cum as putea sa o readuc cat de cat la dimensiunea normala?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna,
Cel mai bine este sa o speli!
Alceva nu stiu ce sa iti recomand, o speli de mana o pui in apa calduta cu dero si putin balsam de rufe cum ar fi Lenor, etc...numai un pic! Nu o freci, doar o lasi 15 minute in apa si o storci usor si bland! O pui la uscat nu cu clesti, pe un calorifer si se reface!
Numai bine.

9 răspunsuri:
| Brotacelu a răspuns:

Incearca sa o bagi ala apa... thinking

| Brotacelu a răspuns:

De ce am primit stupid cand @X3M4you si @Psiholog334 a zis acelasi lucru?

| ZuZuAleX explică:

Daca nu pun lenor are ceva?

| ZuZuAleX explică:

nu prea mai am prin casa de aia am zisbig grin

| ZuZuAleX explică:

Multumesc pentru sfaturi acum caciulitq mera e cat de cat mai strampta mersi mult:*

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

La apa nu foarte fierbinte dr nici foarte rece sora mea a avut o bluza f misto dintru-un material asemanator ca lana si a bagat-o mama si e buna la ursuletul meu (e destul de mare)

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Multumesc mult pentru fundita!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu, desi da parfum frumos!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu stiu brotacel