| Rosca_Catalina_1999 a întrebat:

am o curiozitate fixativul [lacul] numit de moldoveni imi deterioreaza parul. funda?

Răspuns Câştigător
| Loredana123 a răspuns:

Fixativul pentru par, nu-l deterioreaza, doar il "intareste"temporar, atat cat ai nevoie sa stea coafura. Dar nu trebuie sa exagerezi cand il folosesti pentru ca iti apara matreata. Sper ca te-am ajutat.

3 răspunsuri:
| capricc a răspuns:

Daca nu e de calitate sau folosit in exces, se poate

| Mexx99 a răspuns:

Nu il deterioreaza, insa ai mare grija sa iti speli parul dupa ce l-ai folosit ca sa nu ramana asa..sii ai grij sa nu folosesti niciodata placa sau ondulator dupa ce ti-ai aplicat deja fixativ-ul. Fuunda?

| HeyItsDiana a răspuns:

Nu dar nici bine nu ii face.
Nu il folosi in exces ci doar cand ai nevoie ca sa eviti cazurile nefavorabile happy