| PurpleDots a întrebat:

BUNAhappy! Am o intrebare:Cum pot fi reprezentant avon? si vreau sa stiu mai multe detalii despre asta adica de unde iau catalogul etc. FUNDA!

5 răspunsuri:
| anutza a răspuns:

Eu sunt la Oriflame. Aici puteti vedea catalogul curent http://ro.oriflame.com/products/catalogue-viewer.jhtml?per=201107, iar aici catalogul urmator http://ro.oriflame.com/products/catalogue-viewer-next.jhtml

Inscriu si reprezentanti.
Sunt din Bucuresti.

| anutza a răspuns:

Cine doreste sa se inscrie ca reprezentant Oriflame? pana la 40 % discount, poti sa renunti cand vrei, nu esti obligat sa dai in fiecare campanie, comanda. merita sa incerci. Daca te inscrii pana lpe 12 iunie si trimiti comanda de minim 250 de lei intri si in programul de bun venit si primesti cadou un portfard, apoi o pereche de ochelari si apoi o super geanta! merita sa incerci, nu ai nimic de pierdut. Doar iti castigi prieteni, si faci si tu ceva economii din banii care iti raman tie de la comenzi. Spre ex daca dai comanda de 5 mil, iti raman tie 2 milioane. Si vei strange usor comanda daca esti sociabila si ai prieteni e-mail ln_anamaria@yahoo.com

| bianca a răspuns:

Buna!

uite aici detalii despre ce inseamna sa fi reprezentant
http://avon-romania1.blogspot.com/search/label/2.Reprezentant

eu iti trimit catalog si tot ce e nevoie

avonromania1@yahoo.com

te voi ajuta sa devii si lider daca vrei sa castigi mai multi bani
te astept!

| pici6 a răspuns:

Buna sunt coordonator avon si te pot ajuta cu tot ce ai nevoie... lasa-mi id-ul tau si te vom vorbii tot ce este nevoie te pup.

nu uita

Inscriere gratuita cat si indrumare in vanzarea si promovarea produselor Avon
Ca reprezentant Avon ai un program flexibil in functie de timpul tau liber
Produse Avon cu pana la 40% discount
Loialitatea fata de produse este rasplatita cu 5% discount
Competitii motivante si cadouri promotionale special construite pentru reprezentantii Avon

| XastamikaX a răspuns:

Buna,eu sunt reprezentant avon.Astept un mesaj cu id-ul tau ca sa pot sa-ti zic tot ceea ce trebuie sa sti.Pana atunci uitate pe brosura curenta: http://www.avoncosmetics.ro/PRSuite/pr_ebrochure.page
Te astept:-*