| d(eea)b a întrebat:

Buna am o intrebare... mi-am tuns parul bob.mediu dar nu-mi place.folosesc ulei de ricin de 2 ori pe saptamana se vede oarecum. o accelerare a cresterii parului (bine ca parul meu creste repede de obicei)dar vreau sa intreb cat poate creste parul meu in 4 luni? dar in 8?

4 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cred ca in 8 luni il ai pana la umeri ca asa sunt tunsa si eu
tongue

| d(eea)b explică:

E brunet

| deea_3117 a răspuns:

Depinde de culoare. daca e blond creste mai greu...brunet mai repede...in 8 luni iti garantez ca iti creste pana la umeri

| alma_4027 a răspuns:

Uleiul de ricin e bun pentru cresterea parului? mie imi creste f greu si imi doresc tare mult sa creasca mai repede si nu stiu ce sa folosesc. daca te poate ajuta stiu sigur ca parul creste cu 1 cm jumatate pe luna. acum depinde de fiecare. te pup