| katy001 a întrebat:

am o intrebare. peria rotativa rowenta >-- http://img1.price.ro/images/anunturi/big/18560.jpg. deterioreaza parul? adica vreau sa stiu pareri de la cei care aveti :D... e buna si daca se merita? Multumesc frumos si ofer funda + voturi

Răspuns Câştigător
| PiSy_3614 a răspuns:

Scuze se pare ca nu am adresa da mail confirmatasad si am uitat parolalaughing.Da este foarte buna nu arde parul are acea functie cu arer rece si iti poti coafa parul ca o profismugin orice caz in cutie gasesti niste tips-uri de coafatwinking iar pretul este de 150-200 lei poate ti se pare scumpa dar este mult mai eficienta decat placa de indreptat parul.O zi buna:*

3 răspunsuri:
| anutza a răspuns:

Depinde cat de des o folosesti, daca o folosesti aproape zilnic da.

| PiSy_3614 a răspuns:

Buna! Eu am peria Rowenta Brush Active 1000 si este foarte buna.Nu deterioreaza parul are si o functie cu aer rece si este buna.Are 2 capete(unul pentru intins si altul pentru incretit)

| katy001 explică:

PiSy multumesc pentru raspunswinking big grin