| anonim_4396 a întrebat:

Bunahappy am o pereche de adidasi NIKE originali..asi vrea sa stiu daca ii spal la masina (la un program destul de scurt) se pot stricabatting eyelashes?

Răspuns Câştigător
| BoMbeRmEn a răspuns:

Nu se intampla nimicwinking Si mie imi era frica la inceput si ii spalam la mana dar nu ieseau bine. De atunci ii bag la masina si nu au nimic.Ii spal aproape saptamanalwinking! Poti sa ii speli fara frica!winking :*

3 răspunsuri:
| pwp a răspuns:

Si eu am o pereche de adidasi Nike, tot originali happy Iar mama i-a bagat de cateva ori la masina impreuna cu restul incaltarilor si nu au patit absolut nimic happy

| melissaandra a răspuns:

Nu se strica deoarece tocmai ..ca sunt de firma si nu se strica usor. spalai la masina..nu iti mai face griji degeaba..bafta dai fundita?

| alex4as a răspuns:

Nu,am si eu si i-am pus la masina de spalat (acelasi program) si nu aveau nimic