| laura23 a întrebat:

Am o problema crying mi-au aparut pe barbie niste cosuri cu cap galben crying sunt foarte inseteticesad stiti vreun remediu naturist pentru a scapa de ele?

6 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Tinctură de propolis aplicat direct pe fiecare coș în parte.
Pa, pa.

| ღ♥•º°mariposa°º•♥ღ a răspuns:

Aplica o masca de argila(o gasesti la farmacie) si iti va curata nu doar barbia ci toata fata sau poti aplica in zona afectata cateva picaturi de lamaie pentru a le usca.
ps:sa nu folosesti spirt ca nu e bun deloc iti face adâncituri in ten.

| jolie a răspuns:

Spirtul e cel mai bun poti sa-l folosesti in fiecare seara

| Criss1105 a răspuns:

Pai aplica pe ele o infuzie de ceai de musetelwinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Le poti stoarce(dar daca nu iese usor coptura, nu insista) dupa care le dezinfectezi cu spirt si pui putina pasta de dinti pe ele si o lasi pana maine.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu pasta de dinti nu spirt nu stoarce si nu aplica direct dupa ce storci o solutie! ia de la farmacie skinoren izotrexin zynerit astea sunt cele mai bune sau cutaden si o sa treacatongue