| anonim_4396 a întrebat:

Am parul APROAPE pana la fund si tuns drept. Nu l-am avut niciodata in scari. Cum credeti ca este mai bina: drept sau in scari? De ce? Funda love struck

Răspuns Câştigător
| enola11pink a răspuns:

Păi încearcă desigur în scări va arăta superb, dacă ai părul lung! însă doar ai grijă să nu tai din lungime prea mult!winkingwinkinghappy

5 răspunsuri:
| EmaS a răspuns:

Nu crezi ca este cazul sa faci o schimbare de look? O sa iti placa, ai sa vezi.

| MissxD a răspuns:

Ia incearca si in scari! Mereu trebuie sa incerci altceva, ceva nou. Viata e scurta si ai multe de incercat!happy

Răspuns utilizator avertizat
| Dєєa a răspuns:

Încearcă in scări! Poate o să-ți placă. Este mai super așa! Mie îmi place in scări! O tunsoare simpla si moderna, realizata de mainile pricepute ale unui specialist, il poate face sa arate minunat.

Fundă?love strucklove struck

| roxaa15 a răspuns:

O schimbare de look e intodeauna bine venita si daca chiar nu iti place parul creste