| allstar06 a întrebat:

Am parul cat de cat scurt si as vrea sa stiu cu ce as putea sa il fac. Pana acum il faceam cu gel, dar nu imi place ca e prea tepos, luceste etc. Dupa ce il spal, ridic partea din fata si partea dreapta spre stanga, cu feonul. Imi place cum imi sta (si nu doar mie), dar nu stiu cum sa fac sa ramana asa, pentru ca se lasa dupa ceva timp. Oare ar merge cu fixativ? Sa il usuc asa cum am spus si apoi sa dau cu fixativ putin pentru a nu se lasa? Sau stiti voi altceva ce as putea folosi sau cum l-as putea face? Mentionez ca in afara de gel, nu am mai folosit alt produs si de asta am nevoie de ajutor. Multumesc anticipat happy

2 răspunsuri:
| loredanaFS a răspuns:

Buna. Uite cateva sfaturi simple pentru a avea un par frumos -> http://www.fetelestiu.ro/......ri-simple/

| Michiko a răspuns:

Da, mege cu fixativ, e foarte bine... si o alta freza la parul tau ar fi sa ti-l "cifulesti" si sa dai cu fixativ sa iasa in stilu' ala deranjat