| AndreeaDeiia a întrebat:

Bunawinking. Am parul lung pana la fund e tund in V si e si in scari. m-am cam plictisit de el asa cum este. dar nu vreau sa il tund foarte mult. Ce as putea face, ce coafuri sunt la moda acum. Repet nu vreau sa tai mult din el. precizez ca am si bretonwinking.

Răspuns Câştigător
| Nekochan a răspuns:

Cel mai bine este sa te duci la coafor, unde sunt persoane specializate in asta. Intreaba acolo si ele sigur o sa stie raspunsul.

4 răspunsuri:
| MetalHead04 a răspuns:

Nu iti lua foarte mult, si eu am vrut o schimbare si acum imi e dor de parul meu lung. Poti sa ti-l filezithinking

| AndreeaDeiia explică:

Adica, cum sa il filez?

| allemyl a răspuns:

Tunde-te filat, se poarta in ultima vreme. Daca nu vrei sa iti iei din lungime, spune-i asta si coafezei. happy

| Victoria1999 a răspuns:

Incearca sal tunzi drept ....asta nu-ti va scurta mult din par daca el e tuns in V...