| BubbleShoot a întrebat:

Buna :*. Am parul mai lung. nu stiu cum sa-mi-l mai prind la scoala. fara coada si lasat pe spate. niste idei sau foto'. Fundaabatting eyelashes

Răspuns Câştigător
4 răspunsuri:
| Ditto a răspuns:

Impletita in 2 codite(la fetele cu parullug le sta foarte bine), sau intr-o parte impletit spic sau in 2(nu impletit in 3(nu obisnuit))...

| CristinaKti a răspuns:

Pai poti sa ti`l impletesti coada de peste daca e lung arata foarte bine :* http://www.youtube.com/watch?v=ctkXA4V0zTg

| persseuss a răspuns:

E metoda aia, se numeste "foarfeca frizerului",
te ai avantaja daca ai face un coc, sau daca l ai ridica un pic in sus ca sa mai reduci din dimensiunile lui,

| TheooElee a răspuns:

Impleteste`ti parul intr-o parte si lasa sa cada fire pe langa. O sa arate super happy.