| Shar0nSpitz a întrebat:

Am parul pana la fund si drept ( taiat drept) si m-am cam saturat, il am asa de vreo 4 ani si as vrea un look nou. As incerca o tunsoare in Vputin mai scurt, nu cu mult, sau in scari scari si la fel sa nu ia mult din lungime dar toate fetele ma bat la cap, inclusiv MAMA, sa nu ma tund. Si stiti cum e, nu prea sunt eu rebela, si daca mama spune nu ...nu ramane, nu o pot face pe ascuns laughing)))) Deci eu practic nu ma tund de gura lumi. Voi ce parere aveti? Ce ar trebui sa fac? Ce tunsori mi-ati recomanda?
Multumesc anticipat! :* Dau fundita

Răspuns Câştigător
7 răspunsuri:
| Sara2 a răspuns:

Si eu am parul pana la fund happy, gandeste-te la un lucru, cu parul mediu sunt o pe toate drumurile, cu parul pana la fund e 1 la 100

| neutrino a răspuns:

Parul lung.

| Iyulia3712 a răspuns:

Spune-i mamei tale sa te lase sa iti tunzi doar vârfurile ca parul sa se poată regenera si atunci zii coafezei sa-i dea si o formă, tunsorile in scări mi se par mai la moda decât cele in V.

| ionutzz223 a răspuns:

Buna!
Parerea mea este sa nu il tai pentru ca poate o sa iti para rau dupa aia desi presupunca e greu de intretinut un asemenea par lung dar nu renunta la el. Mie imi plac fete cu parul lung:X
Bafta:*!

| vikisim333 a răspuns:

Mie imi plac mao mult fetele cu parul lung, dar de exemplu daca tu ai hotarit sa te tunzi, e decizia ta, nu? Si in plus nu asculta pe cei din jur(prietenele poate te invidiaza) dar mama daca o rogo frumos ea iti va da voie. Succese si multa bafta. P. S. nu ar strica o fundita.winking

| CelineJanina1982 a răspuns:

Un breton si restul taiat in scari iti garantez vei avea o scimbare de look minunata

| Lana13 a răspuns:

Si eu am avut parul pana la fund taiat drept si l am taiat in V, si arat mult mai bine, dar depinde de cat de des e parul tau si de forma fetei. Daca ai fata ovala si par des sigur iti v a sta bine happy