| penthouse a întrebat:

Am planuit ca la vara sa ma bronzez.Eu mi-as dori un bronz ciocolatiu maroniu nu in portocaliu.
Ce sa fac in privinta asta?
Stiti cumva ceva acceleratori, creme, lotiuni, uleiuri pentru un bronz ciocolatiu?
Am o piele care se bronzeaza nici repede dar nici greu.Am o culoare normala a pielii.

2 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Când te expui nu uita cel mai important amănunt, loțiunea de protecție solară care să aibă cel mai înalt factor de protecție, 50+.
Protejezi pielea și vei obține și un bronz ciocolatiu de lungă durată. Lasă cremele autobronzante care sunt pline de chimicale și îmbătrânesc pielea.
Pa, pa.

| Tweety_4300 a răspuns:

Da la avon sunt creme denastea care grabesc bronzarea si rapid dar nu neaparat in exces pentru ca o sa se infecteze si o sa se inflameze merge e ff bun.eu am incercat dar nu mai stiu nnumele Funda daca se poate