| Ancutsa a întrebat:

Buna!

Am platit comanda AVON de cateva ore la BCR. In cat timp intra banii in contul avon? pot da urmatoarea comanda daca cealalta este platita? deoarece cand am intrat pe site mi-a aratat balanta aia ca nu am platit inca. [ intreb pentru ca am avut niste probleme cu avon si nu mai vreau sa patesc iar big grin, dar continuii pentru ca omul din greseli invata, evindent ca eu am gresit ]

Răspuns Câştigător
| SweetCandy a răspuns:

laughing scumpica mealaughing nu imi merge mess-ulangry da poti trmite alta comanda, desi banii o sa intre maine dimineata(daca ai platit dupa ora 12:00 ) tu poti trimite alta comanda si o sa vina peste 2 zile!
Nu se mai intampla nimic:*:*:* te pup si potae imi fac mess-ulangry ca sa vorbim:X:X:X

3 răspunsuri:
| SeNyS a răspuns:

Pai depinde, daca nu ai depasit data,... dr totusi asteapta sa intre banii inc ont, pentru ca nu cred ca ar intra asa repede.in cateva ore! Cred ca pana maine se achita factura!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cca12ore dar tinand cont ca e sfarsit de saptamana ar putea intra in cont luni tu oricum poti trimite comanda ca daca e ceva ei(avon)o blocheaza pana se rezolva...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ceau dupa 48 de ore.