| musicfan a întrebat:

am si eu doua intrebari pentru voi:
1) O fata care se imbraca cool si stie totul despre moda, are si fite, parerea voastra?
2) Nu stiu care este stilul meu, adica o zi ma imbrac sport, alta ma imbrac de parca as avea fite si alta ma imbrac frumos si norma (adica fara fite), cum sa imi dau seama care e stilul meu? Eu as vrea sa ma imbrac frumos, adica la moda dar fara fite, ce combinatii de haine trebuie sa fac si ce sa nu port?

Răspuns Câştigător
4 răspunsuri:
| anutza97 a răspuns:

Daca te imbraci in mai multe feluri nu inseamna ca esti fitoasa inseamna ca te preocupa cu adevarat ce e in tendinta si te imbraci in mai multe feluri si nu tr sa ai neaap un stil astra e stilul tau sa fi la moda in haine sport si etc... sa stii ca am si eu o fata in clasa care e la fel ca u stie sa faca niste combinatii super la haine si se pricepe bine poate face dintr o bluza urata o imbracaminte super si la moda dar ea nu e fitoasa din potriva e desteapta clasei sper sa te ajute raspunsul meu poate u esti mai buna la combinatii si la ce haine sunt la moda decat colega mea asa ca succes... daca nu te der dai si u un click http://fripta.com/u.php?user=anutza9711

| AdelinaC a răspuns:

Parerea mea este ca nu haina face caracterul omului,dar il arata de foarte multe ori. Daca tu esti de firea ta fitoaza poti sa porti orice ca tot asa esti,in schimb daca esti o fata normala,ingrijita te poti imbraca putin mai elegant, dar sa nu exagerezi si sa pari o usuratica.
Stitul tau este cel care iti place tie, imbraca-te asa cum simti tu nevoia.

| 3ly a răspuns:

Pai 1 in general da. 2 fii asa cum iti place. adica e imposibil sa nu-ti dai seama care este stilul tau si fii cat mai originala (acum nu inseamna sa te imbraci in culorile curcubeului laughing )

| biby_5971 a răspuns:

Incearca sa te adaptezi stilului asta.nu este foarte de fite dar totusi la modahttp://www.bonprix.ro/ro/offer.htm?cat=1.10.114.1.1.1.&pr=52426 sau daca nu ti-a placut asa mult priveste si urmatoarea categoriehttp://www.bonprix.ro/ro/offer.htm?cat=1.10.114.1.9.1.&pr=52339 sau http://www.bonprix.ro/ro/offer.htm?cat=1.10.114.1.12.1.&pr=50029 sper ca te-am ajutat cu ceva.nu e important sa iti iei chiar aceeasi haina.dar poate ti-a dat niste idei si cu hainele pe care le ai in sifonier poti sa te adaptezi unui stil