| dantelina a întrebat:

Am si eu nevoie de niste pareri din partea voastra.Tocmai am achizitionat o geanta bleumarin inchis crosetata, care se poarta pe umar.Cu ce fel de tinute credeti ca s-ar potrivi? Va pup!

Răspuns Câştigător
| LadyZuza a răspuns:

Blugi stramti negri, cu o pereche de botine joase cat mai simple, cu o bluza larguta cu guler mare, parul prins in coada si ochelari de soare si accesorii din lemn! asta pentru iarna! pentru vara o poti purta cu o rochita lunga vaporoasa, cu sandale romane si cu accesorii cat mai colorate, mai mari si care ies in evidenta! enjoy it