| iulia01 a întrebat:

am si eu o intrebare ce culoare de unghii se poarta anul acesta?:*

Răspuns Câştigător
| ºPishcotº a răspuns:

Se poarta Nudebig grin Daca vrei o nuanta mai cuminte... Dar daca esti mai nonconformista poti opta pentru culorile tari, care sunt vedetele sezonului; cum ar fi: rosul(e un must have ), mov, galben, portocaliu, albastru electric, coral, roz, turcoaza, verde...etc,.

Te pup!:*

7 răspunsuri:
| NuAmGăsitNume a răspuns:

Galben si mov ...combinate sau nu

| Sonnayasashikushinaide a răspuns:

Daca iti spun cacaniu, porti?

Alege ce culoara iti place, ce culoare ti se potriveste, ce culoare iti complementeaza hainele, culoare ochilor etc.

Vad numai prostie...

| TeTisSa a răspuns:

Un portocaliu mai deschis big grin

| MariA00 a răspuns:

Rosu, roz tipator si negru. Funda?

| larri a răspuns:

Culorile neon, dar mie imi place si maroul stralucitor