| LaviniaLavinitutza a întrebat:

Am si eu o intrebare. Maine am o festivitate mai importanta si am o roche fara maneci, deci mi se vad umerii. Dar ieri am cazut si mi-am facut o vanataie la umar. Ce as putea face ca sa o ascund sau sa o vindec pana maine dimineata?

6 răspunsuri:
ardnaxur1961
| ardnaxur1961 a răspuns:

Cred ca, totusi, ai o rochIe, nu o "roche".
In alta ordine de idei: mazgalesti bine vanataia cu fond de ten si apoi o dai cu pudra de culoarea pielii.

| Marwell a răspuns:

Iti faci un desen pe vanataie, sa vada toti desenul si gata big grin

| IBeliveICanFly3 a răspuns:

Magie.

| DexTTeRoNN a răspuns:

Sau poti da cu fond te ten.merge laughing

| Rocsule a răspuns:

Acoperi cu un bolero, sau cu fond de ten, dar indiferent de cat de mult fond de ten vei folosi, tot se va vedea vanataia, iar contrastul dintre pielea ta si vanataia acoperita cu FDT nu va fi prea placut.

| Alexandra48 a răspuns:

Iti poti lua un bolero