| anonim_4396 a întrebat:

Am si eu o intrebare pentru fetele care stiu mai multe despre combinarea hainelor. Se potrivesc sandalele cu platforma la o rochie eleganta.
Astept raspunsurile voastre.
OFER FUNDA!

Răspuns Câştigător
| dragodana a răspuns:

Salut! Daca sandalele sunt de zi cu zi(adica toata talpa platforma), atunci, cu siguranta, nu. Daca sandalelele sunt cu platforma in fata, dar cu toc subtire-da.

2 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Sunt prea in vant informatile... N-ai zis culori, vreun model asemanator nimic. Crezi ca visam noi ce platforme si ce rochie ai acasa?

| Andreyna4 a răspuns:

Depinde de rochie, daca e lunga si mulata nu merg.