| Atelocin a întrebat:

Am si eu o intrebare pentru reprezentantii Lady's. Imi puteti spune codul de la parfumul "Kontesa" de la Premium Colletion? Si sa imi spuneti daca este parfumul in sticluta mov.In catalog nu sunt date codurile clar.
Funda.

Răspuns Câştigător
| Nicoleta a răspuns:

Parfumul miroase superb. E foarte asemanator cu D&G The One.
In catalog costa 20 lei(30 ml), dar daca esti reprezentant il cumperi cu 15 lei ( daca e pentru tine)
Codul din catalog este P2183 si este sticluta gri sau un fel de argintiu.

Codul rezervei este rp2183.

1 răspuns:
| Biencush a răspuns:

P2183 - PREMIUM COLLECTION EDP KONTESA 25 ML reducere 30%
[25 ml
Cand nu gasesti codul, ai fereastra de Cauta produs, in stanga sus.Scrii denumirea si iti scoate produsul dorit. Iar acolo vezi codul.Acum nu am lista in fata, nu stiu exact, dar daca e copie dupa Gabriela Sabatini, e auriu.