| ciufiXXXXXX a întrebat:

Am si eu o intrebare.pot folosi crema depilatoare de la Farmec pentru a scapa de parul facial, mai anume:mustata. Multumesc! :*:*
Tin sa precizez ca sunt fata...

Răspuns Câştigător
| 00SweetTweety00 a răspuns:

Buna :*
Poti folosi cremele depilatoare Farmec deoarece sunt foarte bune si nu oirita pielea :*
>big grin

3 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Pentru "mustață" folosește cremă decolarantă pentru părul de pe față și corp de la Karaver, de găsește la farmacia Dona ori în Carrefour.
Pa, pa.

| justlovee a răspuns:

Eu te sfatuiesc sa folosesti benzile depilatoare de la farmec, special pentru fata, sunt foarte bune
http://www.farmec.ro/produse/corp/benzi-depilatoare-99.html
Sper sa te ajute :)