| emyy_5514 a întrebat:

Buna,am si eu o mare dilema asa vrea sa imi fac suvite albastre iar restul parului brunet in momentul d fata am parul saten credeti ca imi va prinde fara a ma decolora?

Răspuns Câştigător
| dogslover a răspuns:

Nu va arata foarte bine. Chiar daca iti lasi parul saten si nu il inchizi la culoare, tot va arata mult prea emo-punk. Daca chiar vrei sa-ti faci suvite, desi nu recomand, pentru ca parul e frumos natural, la parul tau saten incearca niste culori mai calde, gen rosu-visiniu sau un roz deschis, insa nimic tipator.winking

1 răspuns:
| kitten95 a răspuns:

Daca iti iei o culoare mai deschisa de albastru o sa-ti iasa cu cateva nuante mai inchisa pe par(daca ai parul saten inchis). si eu m`am vopsit recent(aveam parul saten inchis si mi-am luat garnier 6.60-am crezut k o sa iasa rosu aprins dar e destul de inchisa culoarea). DEci daca vrei sa ti se vada tare, ia cu o nuanta sau doua mai deschisa vopseaua.Nu e nevoie sa-ti decolorezi parul ca il strici. Funda?big grin