| Codrutsa a întrebat:

Am si eu o problema. happy Am 15 ani si am vreo 47 de kg. Fac sport de 2 ani (handball) dar am un pic de burtica si grasime pe solduri iar lumea imi spune ca arat bine, dar mie-mi nu-mi place ca am burtica big grin. Vreau sa scap de burta caci vine vara, stiti voi strand chestii. Avand in vedere ca fac si sport as vrea sa-mi spune-ti cum sa slabesc dar fara diete costisitoare. happy Multumesc si ofer funda! :*

7 răspunsuri:
| annna a răspuns:

Mananca multe fructe si legumehee hee si bea multa apawinking

| traficanta a răspuns:

Pai fa exercitii pentru abdomen, gen pilates sunt foarte eficiente [gasesti pe youtubewinking ] multa apa si mancare sanatoasawinking

| TitiDrLove a răspuns:

Nu prea vad nimic rau in a avea putina burtica happy

| blurixe a răspuns:

Nu manca orice...Fa abdomene zilnic (30 -30 - 30) dimineata seara si al pranz. Si handball-ul va face restul treburilor de aici

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Du-te la sala de fitness. happy

| Georgiana05 a răspuns:

Abdomene dimineata si seara happy.
Elimina cat de multa paine poti.
Si mananca regulat. Ieftin, usor, si garantat happy.

| DariusXD a răspuns:

Hey salut codrutsa.la varsta ta chiar ar trebui sa mai pui si daca toti iti zic ca arti bine ce mai.oricum m-am uitat la poza ta si cred ca esti o fata super.daca esti la personalitate cum esti si la imagine cred ca esti fata perfecta.oricum eu zic ca nu ai de ce sa mai slabesti ca nici piele si os nu trebuie sa fi. sper ca te-am ajutat is team convins. FUNDA?