| anonim_4396 a întrebat:

Am si eu o problema. Mi-am luat de cuarnd placa de intins parul de la philips, am dat pe ea vreo 2 milioane da nu stiu ce are de nu indinde parul. Modelul de placa este philips hp4698 salon multistylist 10 in 1, adica se poate transforma si in ondulator. Ondulatorul merge fara probleme, dar placa nu, si nu inteleg de ce. Pot sa dau cu ea si de 10 ori pe par ca tot nu se vede diferenta. va rao dati-mi un sfat ce sa fac. Mersi

7 răspunsuri:
| Crs a răspuns:

Du-te cu ea de acolo de unde ai cumparat-o si spune-le lor problema. cineva care se pricepe ti-o poate repara.

| Brigitta a răspuns:

Si eu am un set din ala, foarte slabut laughing
Deci placa nu se incinge deloc? Atunci du-o inapoi la magazin, daca mai ai garantie.
Sau se incinge doar ca nu intinde parul bine? Stai linistita, nu-i stricat, asta e calitatea produsului, asa e si a mea.
Ia-ti placa de intins parul ca lumea separat daca vrei par drept (de la Remington).

| Paris a răspuns:

Du-o acum cat este in garantie in magazinul de unde ai cumparat-o.

| andreea7520 a răspuns:

Te duci în magazinul de unde ai cumpărat-o şi le spui care este problema, ori primeşti banii înapoi, ori o repară ei sau te pun să-ţi alegi alta la acelaşi preţ
http://www.magazinultau.ro/......-33861.jpg
Asta e bună!

| rucsybelle a răspuns:

Deci... in prrimul rand exista niste reglaje... trebb sa setez cat de fierbinte vrei sa fie a mea poate ajunge si la 260 de grade. incearca asa

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Hei flav aia nu e deloc bunalaughingpe aia o am eu si imi indreapta parul dar dupa o ora se face inapoi cum elaughingnu stiu dc la altii rezista 2 zile:-s iar la mine nici o orasaddati-mi si mie niste sfaturi.[madalina]

| Wardenitza lu Warden a răspuns:

Inseamna ca nu stii sa o folosesti corect!