| anonim_4396 a întrebat:

am si eu o problema si ma gandesc ca poate ma puteti ajuta voi.De vreo 2-3 luni mi se usuca foarte tare colturile gurii, se albesc si se cojesc urat ca si cum ar fi arse(doar colturile gurii, fara buze). Am incercat cu tot felul' de creme si strugurel dar vad ca tot nu trece.
Ce pot sa fac?

Răspuns Câştigător
| Ioana128373i a răspuns:

Incearca sa bei mai multa apa. Corpul tau s-o fi deshidratat fiindca nu ai baut apa destula. Incearca sa mananci mai multe fructe si legume, asta ar mai putea ajuta.

1 răspuns:
| AlexandraCroft a răspuns:

Buna Ioana.
Esti deshidratata!
Bea multe lichide si in jur de 2 L pe zi.