| anonim_4396 a întrebat:

Buna!
Am un blog de beauty si as fi foarte recunoscatoare daca ati citi blogul si mi-ati spune parerea voasta. De asemenea m-ar ajuta mult sfaturi si sa imi spuneti ce posturi ar trebui sa mai fac.
Sper ca o sa va placa si sa il urmariti in continuare!

http://polly-lena.blogspot.com/

2 răspunsuri:
| vreauTotulSauNimic a răspuns:

Am citit putin si imi place blogul.
Ai mai putea pune mai multe articole cum ar fi trucuri pentru fete, machiaj, moda, etc.
Dar e frumos. Faci o treaba buna.
Bafta in continuare!

| ktycatrinel a răspuns:

Mie una imi place blog-ul tau, dar ca sa il faci cunoscut nu trebuie numai sa te axezi pe postari, trebuie si tu sa intri pe alte bloguri si sa faci comentarii, pentru ca lumea sa stie de tine, si eu am blog nou si eu asa fac si sa stii ca functioneaza cat de cat, eu am intrat pe blogul tau si ti-am facut comentarii la post-uri si am vazut ca si tu ai intrat de curiozitate pe blogul meu, am vazut nenumarate bloguri cu postari f aiurea, si totusi lumea le citeste si le comenteaza, trebuie sa te faci cunoscut, sa ai cateva postari bune, sa vezi tot timpul ce este in trend ca dupa aia lumea citeste si ce-i interesant si ce nu