| ȘtefiȘtef a întrebat:

Buna!
Anul asta termin clasa a 4 -a si facem o petrecere (daca ii pot zice asa).
Cum as putea sa ma imbrac? Ceva special sau obisnuit? Plz, daca puteti, si niste poze. Multumesc anticipat!
P. S: Nu prea as dori sa ma imbrac intr-o rochita.
P. S2: Sa puneti inclusiv incaltarile.

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu trebuie sa fii prea impopotzonata. Nu-ti trebuie coafura sofisticata, deoarece esti inca micuta si daca iti faci parul coc cum a zis @deewskk vei parea prea matura. Poti sa-l impletesti, iar apoi sa-i dai drumul (pentru par ondulat)
Poti incerca niste rochitze dragute gen:
http://www.kyra.ro/images/img_seturi/8832_big.jpg

Ca accesorii un lantisor si niste cercei din argint ar fi foarte draguti. Trebuie sa fii finutza, nu incarcata cu tot felul de "talangi". Si dc nu iti place sa fii eleganta? Se vor uita toti baietii la tine, vei fi cea mai frumoasa si tot timpul in centrul atentiei. :x

5 răspunsuri:
| ȘtefiȘtef explică:

Of... Cand ma refeream la rochita, ma gandeam ca nu o sa puneti nici fusta... Nu imi place sa fiu eleganta. Cred ca o sa ma imbrac in blugi. Asta e. Gabrielootsa, tu ai fost cel mai aproape de stilul meu fiindca nu ai zis de elegant. Dar nu imi apare sa iti dau fundita crying o sa mai astept un timp.

| ȘtefiȘtef explică:

@ SweetLikeACandy, pai nu imi place fiindca nu ma simt bine. Iar baietilor de la noi din clasa nu le place sa fii elegant ( asa...ca un apropo). Vad eu cum fac, dar mi-a placut ideea de par.

| deewskk a răspuns:

Coafura...ceva de gen coc, accesorii... elegante, un top, o fusta mini, ciorapi subtiri, si niste balerini

| Gabryelootsa a răspuns:

O fusta, o bluzita si niste balerinibig grin Si in par ceva mai simplu si dragut, eventual iti indrepti sau incretesti parul si il lasi desfacut! big grin

| BinLaden a răspuns:

Haine elegante