| Scumpilici21 a întrebat:

Bunahappy:*as avea nevoie de ajutor...am niste cosuri pe frunte si pe obrajisadcum as putea sa scap de ele cat mai rapid(fara zineryt pentru ca l.am incercat si nu e bun pentru mine)...

Răspuns Câştigător
| Lery a răspuns:

Pentru cosuri e foarte bun! BIODERMA Sebium gel moussant purifiant. la un timp am avut si eu destul de multe cosuri si am folosit Bioderma.intr-o saptamana au trecut cam jumatate.sunt foarte multumita de acest produs si il recomand persoanelor cu acnee.La fel de bun este si Skinoren(gel/crema). Ambele produse se folosesc dimineata si seara. Cere la farmaciue aceste produse.Pt mine aceste produse fac minuniwinking funda?happy

7 răspunsuri:
| katy a răspuns:

De la yves rocher ia-ti gelul demanchiant, e un tub lung transparent gelul e de culoare verde si costa 21 lei il gasesti in carrefour la magazinul de produse naturale pe baza de plante.incearca si ala, eu il folosesc de 2 ani

| MissDi a răspuns:

Pai...stiu ca suna mai stupid dar poti sa ti le spargi...sau daca nu lasatile asa

| MissDi a răspuns:

Pai...stiu ca suna ...rau.dar poti sa ti le spargi.sau daca nu lasale asa

| hope2destiny a răspuns:

Eu folosesc clearasil, se gaseste in farmacii sau supermarketuri. da` clerasil-crema, cu cioc din ala ca la sapunurile lichidebig grin am auzit ca si garnier roll-on e bun, da` mi se pare cam scump...

| Ionut01 a răspuns:

Eu stiam o metoda si cred ca asta e
lasi cosul (nu il storci) si ii dai cu ceai de musatel si in cateva zile se usuca si nu o sa mai apara
daca ii storci o sa iasa din ce in ce mai rau

| AlexandruVlad432 a răspuns:

Salut,pai cand am cosuri eu ma spal pe fata, apoi imi dau cu sapun (pe fata big grin)si stau un pic cu sapunu' pe fata (5-10 minute).Asta ma ajuta destul de mult... Daca ai cosuri deja "coapte" nu stiu nici o solutie... Sper ca te-am ajutat, Succes!

| PicoliTha a răspuns:

Pai incearca ceva solutii de curatarea fetei... solutii pentru cosuri...`! sau stai cateva minute pe abur de ceai de musetel`![ceva natural :p ]