| Ionelarebela a întrebat:

Buna as avea si eu o intrebare.ieri am observat ca mi-au aparut langa ochii doua semne negre pe care eu nu le aveam. S-ar putea sa imi fi aparut din cauza fondului de ten si a pudrei care am folosit-o in exces timp de 2 zile?

Răspuns Câştigător
| zuzumic a răspuns:

Http://www.info-ghid.com/......lui-s.html http://www.eva.ro/......l-777.html

uita-te acolo poate te ajuta

5 răspunsuri:
constantaproca
| constantaproca a răspuns:

Se poate ca fondul de ten sa nu fie adecvat tenului tau dar efecte negative asupra tenului (la ochi )il poate avea si folosire creionului dermatograf care este de o calitate indoielnica.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Hm...Cati ani ai?

Daca esti pana in 18 ani ar fi o problema...

Dar nu mai este indicat sa te mai dai cu fond de ten...

Lasa`ti fata ta e ca e mai frum.

:*

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai daca sunt mici sunt puncte negre si poti scapa de ele cu o crema speciala pentru aceste puncte mici

| lacri a răspuns:

Nu iese negru din crem happy
daca folosesti dermatograf, inseamna ca nu te`ai demachiat bine, sau, este si acelasi motiv si la folosirea rimelului, incerca sa nu folosesti machiaj, cateva zile, si vezi daca o sa dispara, daca nu, du-te la un dermatolog happy

| neboonnaflory a răspuns:

Da e posibil sa fie din cauza pudrei...