| LikeABossBaby a întrebat:

As dori sa imi inchid parul la culoare[mentionez ca am parul saten destul de deschis]in mod natural nu vreau sa apelez sa vopsea, nuantator sau henna. Ce solutii naturale pentru inchiderea culorii parului stiti in afara de infuzie cu frunze\coji de nuca? Multumesc. Funda!:-)

1 răspuns:
| Katoky a răspuns:

Pai dac nu vrei sa fie vopsit cu vopsea mai este o solutie este un sprei care te dai cu el si ti se coloreaza parul cum vrei dar can te speli se duce sau tias recomanda samponul special care si el coloreaza parul in ce culoare vrei pentru ca e mai sigur si el se duce tot la apa stiu findca si verisoara mea il foloseste si costa 10-11lei