| 0PopaPorno a întrebat:

As dori sa-mi fac parul permanent drept. Am parul destul de voluminos si firul de par gros. Ce parere aveti? Se merita?

Răspuns Câştigător
| Sofia97 a răspuns:

Buna, pai depinde de forma fettei adica daca ai fata rotunda nu o sa iti vina bine cu parul drept pentru ca o sa ti-o mareasca in scchimb, daca ai fata lunguiata tunci presupun ca ti-ar veni bine. Dar de ce vrei sa iti faci permanent? Adica in zilele noastre exista placi de par care nu iti mai ard parul asa de rau, profesionale, si nu sunt nici foarte scumpehappy.

1 răspuns:
| Liiiax99 a răspuns:

Nu o sa tina asa de mult ca sigur. O ruda si-a facut parul cret permanent si peste 2/3 luni a revenit la normal, drept.
Nu merita.
Daca vrei, indreapta-te cu placa cand vrei tu si protejeaza-l cu... solutii speciale.