| anonim_4396 a întrebat:

As dori si eu sa stiu care este cea mai buna crema antivergeturi? As dori si un pret si eventual farmacia/magazin?
Scuzati categoria dar am mai pus intrebarea si la beauty & fashion si nu mi-a raspuns nimeni!

3 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| pynnk a răspuns:

Supliform gel este 8lei si se gaseste la palfar

| Farmec a răspuns:

Iti recomandam sa folosesti un produs de întreţinere corporală special conceput pentru tratarea vergeturilor şi redarea elasticitaţii pielii uscate: http://farmec.ro/produse/corp/crema-restructuranta-antivergeturi-20.html Uleiurile naturale de Avocado şi Soia previn procesele de îmbătrânire prematură a pielii, cresc elasticitatea, supleţea şi gradul de hidratare al pielii lăsând o senzaţie plăcută de catifelare şi confort. Extractul organic de Floare de Colţ, alături de Vitaminele A si E protejează fibrele de elastină şi colagen.