| anonim_4396 a întrebat:

Buna. As putea sa-mi decolorez tot parul, fiind saten natural, dintr-o singura incercare? Am deja un balayage facut in 2 ture. Nu vreau sa-mi fortez parul sa-l ard dar parca nici sa dau cate 200 de lei la salon de mai multe ori nu-mi mai doresc

Răspuns Câştigător
floresdemayo
| floresdemayo a răspuns:

Eu stiu că orice decolorare deterioreaza firul de păr/ il distruge (mai ales dacă părul e subtire si moale).
Ai putea incerca niste extensii clip-on din păr natural, blond. happy

1 răspuns:
| Goddessss a răspuns:

Nu