| SelyGomez a întrebat:

as vrea de Halloween sa ma imbrac intr-un costum de mireasa moarta si nu stiu cum sa-mi fac rochia. Am o rochie lunga si alba si as vrea sa o fac cumva neagra dar dupa petrecere sa o curat si sa fie din nou alba. Imi puteti da un sfat?

Răspuns Câştigător
| 12alex12 a răspuns:

Nu las-o alba rupeo pateazo si ia-o pe tine fara gluma funda? Nu o face neagra nu arata frumos si sa iei bretelele florile de pe ea fundaaaaaaaaaa plz

3 răspunsuri:
| KirigayaKirito a răspuns:

Mai bine imbraca-te intr-un cearceaf patat cu de toate, te piepteni invers(altfel o sa iti faci un par cu adevarat de groaza)invers adica de la varfuri spre radacina.Ia-ti cv pe sub cearcaf in caz ca se duce.laughing.si o sa fi cea mai skumpa si ingrozitoare in sensul bun al cuv.PUP si BFT

| eugenl a răspuns:

Trebuie sa arate ca si cum ar trebui patata. Mireasa moarta nu are rochia neagra ci aproape putrezita. La fata trebuie sa te machiezi ca sa sperii pe toti

| HeH a răspuns:

Eu as zice sa te imbraci ca aeea ce apare uite http://www.youtube.com/......ttp?/watch e ca o mireasa moarta.