| AlexaDew a întrebat:

As vrea niste idei pentru cuafuri simple. Poze, licuri... Am parul lung si cret.

Răspuns Câştigător
1 răspuns:
| OnUtZzZaAa a răspuns:

Si eu l-am avut asa dar am fost la un hestilist si mi l-am filat dar nu te duce la cuafuri din astea ieftine ca o sa iti arate parul mai rau ca inainte du-te la un coafor de la wella e scump dar isi merita bani crede-ma fiindca am avut o captita de par si acum am mult mai putin i si usor si cum e dat si cu placa arata minunat